niedz.. maj 19th, 2024

W dniach 6 i 13 kwietnia 2024 roku rozegrano turnieje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej.

Poniżej generalna klasyfikacja klubowa:
1.ABRM Warszawa 151,00
2.UKS Milenium Warszawa 118,25
3.UKS Dwójka Wesoła 80,50 
4.AZSWAT Warszawa 64,75 
5.ŚKBad Harcownik Warszawa 58,50 
6.UTS Akro-Bad Warszawa 40,00 
7.MUKS Victor Warszawa 10,00 

Medaliści turniejów indywidualnych:
Komplet wyników z 6.04.2024r https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=DBBB625A-97A1-4ADA-ADC1-2305D1572789

Komplet wyników z 13.04.2024r https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=2E292E87-AA0D-49D8-B966-26BC6C7B6EF8

BS 2008-2009
1Franciszek Goraj [2]
2Jaromir Szeląg [1]
3/4Jan Goraj
3/4Tadeusz Sierociński [3/4]
BS 2014 i młodsi
1Ignacy Gunia [1]
2Bartłomiej Kultys
3/4Bartosz Kałuża
3/4Oliwer Cwalina
GS 2008-2009
1Lena Makowska [1]
2Agata Szabat [3]
3Antonina Sasimowska [2]
4/6Małgorzata Kowalczyk
4/6Sobhe Upendram
4/6Alicja Dąbkowska
GS 2014 i młodsi
1Natalia Robak
2Oliwia Kozioł
3/4Oliwia Bursa
3/4Hanna Żurek
BD 2008-2009
1Franciszek Goraj [2]
Jan Goraj
2Kajetan Florczak [1]
Tadeusz Sierociński
3/4Antoni Chrobak
Jakub Lipiec
3/4Tomasz Gocman
Edward Kula
MX 2008-2009
1Tomasz Gocman [1]
Barbara De Flassilier
2Jaromir Szeląg
Hanna Obiedzińska
3/4Krzysztof Fischer
Antonina Sasimowska
3/4Jan Gołębiewski
Alicja Dąbkowska
GD 2008-2009
1Barbara De Flassilier
Agata Szabat
2Małgorzata Kowalczyk
Hanna Obiedzińska
3Sobhe Upendram
Maja Zmysłowska

BS 2006-2007
1Michał Węsławowicz [1]
2Konstantin Apanovich
3/4Antoni Getka [2]
3/4Jarosław Jarec
BS 2010-2013
1Feliks Getka [1]
2Julian Baczyński [3/4]
3/4Józef Januszko [2]
3/4Aliaksei Yarats [5/8]
GS 2006-2007
1Maria Górnicka [1]
3/4Natalia Paczosa
GS 2010-2013
1Julia Szymaniak [1]
2Dominika Burczyńska [2]
3/4Gabriela Matysiak [3/4]
3/4Iga Tomaszewska [5/8]
MX 2006-2007
1Krzysztof Nowacki [1]
Maria Górnicka
2Antoni Getka
Natalia Paczosa
MX 2010-2013
1Adam Machczyński [2]
Gabriela Matysiak
2Aliaksei Yarats [1]
Iga Tomaszewska
3/4Filip Talarek
Zuzanna Bandurska
3/4Jan Szczepańczyk
Elzbieta Olszak
BD 2006-2007
1Konstantin Apanovich
Wiktor Trzmielowski
2Antoni Getka
Jarosław Jarec
3/4Szymon Walecki [2]
Kuba Zagożdżon
3/4Michał Węsławowicz [1]
Piotr Zabdyr
BD 2010-2013
1Feliks Getka [2]
Kacper Różański
2Józef Januszko [1]
Michał Wacha
3/4Julian Baczyński [3/4]
Bartosz Rachwalski
3/4Mateusz Kruszewicz [3/4]
Maksymilian Kruszewski
GD 2010-2013
1Dominika Burczyńska [1]
Julia Szymaniak
2Zofia Ostrowska [2]
Emilia Rybicka
3/4Tiththeara Khom [3/4]
Justyna Rupniewska
3/4Amelia Frączkiewicz [3/4]
Katarzyna Rabsztyn