niedz.. cze 23rd, 2024

20.05.2023 roku w Trzebnicy rozegrany został Krajowy Turniej Badmintona, zaliczany do rankingu PZBad, w trzech kategoriach U13, U15 i U19.

Przedstawiamy najlepszych zawodników sobotniego KT Smart LFP Badminton w kategorii Młodzik Młodszy:

Debel dziewcząt:

🥇.png Natalia Banasiak / Hanna Kochańska – (Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all” )

🥈.pngJulia Małolepsza Aleksandra Nycz – (UKS Tornado Donaborów)

🥉.png Antonina Zych / Julia Łukaszewska – (UKS Iskra Sarbice)

🥉.png Magdalena Kawka / Lena Korkuś – (KS Chojnik Jelenia Góra)

Debel chłopców:

🥇.png Michał Jaworski / Antoni Wielgus – (WKS Śląsk Wrocław Badminton)

🥈.png Bartosz Mendel / Fabian Wylęga – (UKS Tornado Donaborów)

🥉.png Filip Lewicki / Kacper Lewicki – (Klub Sportowy Badminton Kobierzyce)

🥉.pngNikodem Kowalski / Eryk Ładziak – (UKS PowerBad)

Gra mieszana:

🥇.png Feliks Getka (UKS Dwójka Wesoła) / Zuzanna Turska (Badminton MKS Orlicz Suchedniów)

🥈.pngBartosz Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra) / Hanna Wylęga (UKS Tornado Donaborów)

🥉.pngMiłosz Lusiak / Lena Konieczna (UKS PowerBad Luboń)

Singiel dziewcząt:

🥇.png Zuzanna Turska (MKS Orlicz Suchedniów)

🥈.png Julia Łukaszewska (UKS Iskra Sarbice)

🥉.png Antonina Zych (UKS Iskra Sarbice)

🥉.png Magdalena Kawka (UKS Iskra Sarbice)

Singiel chłopców:

🥇.png Feliks Getka (UKS Dwójka Wesoła)

🥈.pngAntoni Wielgus (WKS Śląsk Wrocław Badminton)

🥉.png Michał Jaworski (WKS Śląsk Wrocław Badminton)

🥉.png Bartosz Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)

KT Smart LFP Badminton w kategorii Młodzik:

Debel dziewcząt:

🥇.png Anna Potkańska (KS Chojnik Jelenia Góra) / Patrycja Ulanowska (Olimpionik)

🥈.png Aleksandra Dąbrowska / Julia Michalec (Górowskie Stowarzyszenie Badmintona ” Smecz” )

🥉.png Blanka Bierdzo / Zuzanna Modrzewska (Legia Badminton Schools)

Debel chłopców:

🥇.png Tymoteusz Tutka (As Victoria) / Jakub Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)

🥈.png Antoni Grześ (KS Set Szklarska Poręba) / Filip Konarski (WKS Śląsk Wrocław Badminton)

🥉.png Jakub Kowalski (KS Set Szklarska Poręba) / Michał Raszczuk

🥉.pngKonrad Chmielewski (KS Chojnik Jelenia Góra) / Mikołaj Darmograj (Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all”)

Singiel dziewcząt:

🥇.png Patrycja Ulanowska (@Olimpionik Lipiany)

🥈.png Anna Potkańska (KS Chojnik Jelenia Góra)

🥉.png Antonina Zych (@badminton.smecz)

Singiel chłopców:

🥇.png Tymoteusz Tutka (AS Victoria)

🥈.pngJakub Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)

🥉.png Michał Raszczuk

🥉.png Jakub Kowalski (KS SET Szklarska Poręba)

Medaliści najstarszej kategorii sobotniego turnieju KT Smart LFP Badminton U19:

Debel dziewcząt:

🥇.png Izabela Myk / Hanna Wawrzyniak (UKS PowerBad)

🥈.png Julia Fras (Klub Badmintonowy Vol-Trick Kępno) / Julia Szajner (Klub Sportowy Badminton Kobierzyce)

🥉.png Justyna Buszewska (As Victoria) / Natalia Śrama (OTB Lotka)

Debel chłopców:

🥇.png Łukasz Chudziński / Karol Chojnacki (Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all”)

🥈.png Dawid Lewandowski (@voltrick) / Wiktor Zieliński (@ukspowerbad)

🥉.png Antoni Getka (@uksdwojkawesola) / Karol Krzych (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

🥉.png Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn-Koźle) / Jakub Olkuski (WKS Śląsk Wrocław Badminton)

Gra mieszana:

🥇.png Szymon Lusiak / Hanna Wawrzyniak (@ukspowerbad)

🥈.png Michał Wiśniewski (ABRM Warszawa) / Justyna Buszewska (@akademiasportuvictoria)

🥉.png Dawid Lewandowski / Julia Fras (@voltrick)

🥉.png Nikodem Grześ (KS Set Szklarska Poręba) / Natalia Śrama (@OTBlotka)

Singiel dziewcząt:

🥇.png Julia Szajner (KS Badminton Kobierzyce)

🥈.png Justyna Buszewska (AS Victoria)

🥉.png Emilia Kościelniak (AS Victoria)

🥉.png Natalia Śrama (OTB Lotka Ostrów Wielkopolski)

Singiel chłopców:

🥇.png Szymon Lusiak (UKS Powebad Luboń)

🥈.png Łukasz Chudziński (Badminton 4all Sulęcin)

🥉.png Nikodem Grześ (KS Set Szklarska Poręba)

🥉.png Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn Koźle)

Dziękujemy wszystkim pozostałym zawodnikom za liczne przybycie na turniej i stworzenie wspaniałej sportowej rywalizacji i wielu sportowych emocji. Dziękujemy wszystkim klubom sportowym, trenerom i opiekunom za czas spędzony w Gminna Hala Widowiskowo Sportowa im. Dolnośląskich Olimpijczyków w Trzebnicy. Aquapark Trzebnica

Dziękujemy firmie Betard, która ufundowała i zaprojektowała dla najlepszych oryginalne statuetki 🏆.png

Dziękujemy za objęcie patronatem całego turnieju firmie Smart LFP👏🏻.png

Galeria zdjęć z turnieju